Podrobnosti dogodka

• Datum:

ORGANIZIRANO LETOVANJE V PUNATU NA OTOKU KRKU ZA VAŠE OTROKE!

(RKS-OZ Dravograd  organizira letovanje predšolskih in šolskih otrok v Punatu)

Starše obveščamo,

da se pripravljamo na organizacijo in izvedbo letovanja otrok v Punatu in načrtujemo sofinanciranje letovanja s strani Zavoda za zdravstveno zavarovanje kot tudi lokalnih skupnosti in z drugimi finančnimi sredstvi.

Sofinanciranje letovanja s strani ZZZS (zdravstveno letovanje) je mogoče le, če osebni zdravnik otroka napoti na zdravstveno letovanje in  Območno združenje RK posreduje napotitev otroka na zdravstveno letovanje, ki je obvezna priloga k prijavi (posvetujte se z osebnim zdravnikom otroka).

V RKS-OZ Dravograd  načrtujemo letovanje šolskih otrok v Punatu v času  V. izmene med 08.08 DO 18.08.2020!

Vse informacije lahko dobite na številki 02/70-020 ali GSM 040-327-496, sekretarka Irena Gostenčnik