Spoštovani starši,

eRedovalnica vam omogoča, da od doma spremljate ocene vašega otroka.

Za  odobritev vpogleda v eRedovalnico morate najprej izpolniti IZJAVO ZA eREDOVALNICO. Izpolnjeno in podpisano oddate v šoli. Če imate pri nas več otrok, natisnete eno izjavo za vse otroke.

Iz šole nato na elektronsko pošto prejmete odobritev dostopa v eRedovalnico.

V eRedovalnico se prijavite na povezavi LO.POLIS

NAVODILO ZA PRIDOBITEV GESLA, KO JE DOSTOP ŽE ODOBREN:

–          na portalu Lo.Polis (https://www.lopolis.si) v modri orodni vrstici izberite možnost Uredi geslo,

-          v polje elektronski naslov vpišite svoj elektronski naslov,

-          kliknite gumb Pošlji,

-          na svoj elektronski naslov boste prejeli povezavo za pridobitev gesla,

-          kliknite na TUKAJ v povezavi in sledite navodilom za pridobitev gesla (v prvi vrstici se spomnite gesla in ga vpišete, v drugi vrstici vpišite enako geslo, da ga potrdite, nato kliknite Shrani).

-          Ko to storite, vas program obvesti, da je vaše geslo ponastavljeno. Klik na povezavo vas prestavi na portal Lo.Polis.

NAVODILO ZA DOSTOP DO OCEN:

-          na portalu Lo.Polis desno zgoraj NAMESTO uporabniškega imena vpišite svoj elektronski naslov. V polje Geslo vpišite geslo, ki ste ga sami določili.

-          izberite gumb Prijava,

-          v modri orodni vrstici izberite možnost eRedovalnica,

-          kliknite na Prijava v eRedovalnico,

-          če imate več otrok, želenega izberite iz spustnega seznama.