“Kot vedno, se je za nas jutro začelo zelo zgodaj. Vstati smo morali kar ob 7.00. Ob 7:45 smo se odpravili na zajtrk, ki je bil kot vedno odličen, nato pa smo se hitro odpravili na avtobus, ki nas je popeljal do lončarske delavnice. Tam smo preživeli skoraj ves dopoldan in si za s seboj izdelali tudi spominek – glineno štorkljo. Po “težkem” delu smo si lahko ogledali še čudovite izdelke lokalnih umetnikov. Ob vrnitvi v CŠOD smo se na igrišču igrali socialne igre. Kmalu je sledilo kosilo, ki je bilo prav tako odlično. Sledil je čas za počitek in rekreacijo, nato pa smo se spet razdelili v dve skupini, kjer so se nekateri izmed nas odpravili na Misijo CŠOD, spet drugi pa smo kolesarili po prekmurskih ravninah. Pred večerjo smo se še malo podružili in naigrali na šolskem dvorišču, po njej pa smo se odpravili na sprehod proti mestnemu parku. Dobro izmučene smo dan s temi besedami strnile Urška, Ajda in Jera.”

 

Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1