»Prosim, hvala, oprosti, rad te imam, pogrešam te …« Te in še mnoge besede imajo čarobno moč. Moč, ki zdravi, pomirja in vliva upanje.

Čarobno moč besed, predvsem tistih, ki sežejo do srca pa smo ob našem prazniku – dnevu šole iskali na OŠ Šentjanž. V torek, 14. 5. 2024, se je pri nas namreč odvijalo prav posebno glasbeno besedovanje z naslovom ČAROBNA MOČ BESED – POT DO SRCA, ki so nam ga pomagali sooblikovati tudi posebni glasbeni gostje: Anja Krivec, Dunja Vrhovnik, Živa Ferarič, skupina One Plan, ansambel Rosa ter Ansambel Škorpijoni.

Prisotne sta nagovorila tudi gospod ravnatelj, Marko Havle, ter podžupan Občine Dravograd, gospod Robert Plimon, ki je prijetno popotnico namenil tudi našim devetošolcem z besedami, da naj dober glas o našem kraju ponesejo po vseh poteh, na katere se kmalu odpravljajo.

Ob uglasbeni besedi smo s prireditvijo ponovno dokazali, da znamo ubrati tisto pravo pot, ki pelje do srca …

Povezava do posnetka prireditve https://m.youtube.com/watch?v=er90ogC_iVY

Petra Matičko

Skupno 215 obiskov, današnjih obiskov 1