V ponedeljek, 29. 1., in v torek, 30. 1. 2024, so imeli učenci naše šole zimski športni dan. Rdeča nit športnega dne je bila igra na snegu. Starejši učenci od 6. do 9. razreda so se v ponedeljek odločali med drsališčem Rimski vrelec, smučanjem na smučišču Bukovnik ali obiskom omenjenega smučišča z namenom spuščanja po belih strminah z lopatko. Mlajši učenci pa so se podali proti smučišču Bukovnik – smučarji po direktni poti, sankači pa so do tja ubrali nekoliko daljšo pot.

Dneva sta bila glede pogojev odlična. Snežni pogoji na smučišču so bili idealni, med aktivnostjo pa nas je grelo tudi zimsko sonce. Težko bi si zamislili kaj boljšega. 

Oba športna dneva sta prehitro minila in otroci so se nekoliko žalostni, da je vsega že konec, pa vendarle tudi malce utrujeni vrnili proti šoli.

Nekaj utrinkov naše zabave si lahko ogledate tudi v spodnji galeriji.

Lep športni pozdrav

Marko Sonjak

Skupno 219 obiskov, današnjih obiskov 1