Letos smo se s prvošolčki za dva dni odpravili na Kope, kjer smo izvedli naravoslovni tabor. Po prihodu smo se odpravili na raziskovanje travnika. Najprej smo odkrivali svet rastlin, nato pa smo za male živali gradili bivališča. Iz naravnih materialov smo izdelovali likovne umetnine in se sproščali na igralih. Večer je prinesel mnogo zabavnih aktivnosti: ples in modna revija v pižamah, pokaži, kaj znaš ter plesne vragolije s svetilkami. Utrujeni smo takoj po večerni pravljici padli v postelje. Jutro se je začelo z dobrim zajtrkom in pohodom za zakladom. Spremljalo nas je jasno nebo in sončni žarki. Na vrhu smo se dobro odpočili in napolnili energijo na energetskih točkah. Ob Petelinjem jezeru smo spoznali pravljico o Povodnem možu, ki smo ga kasneje tudi likovno ustvarili. Čas je kar prehitro minil in že smo sedeli na avtobusu, ki nas je odpeljal proti domu.

Andreja in Renata s prvošolčki

Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1