Danes, v petek,  2. 6. 2023, je Miho Deželaka, znanega humanitarca Radia 1,  pot na kvadrociklu vodila tudi skozi Šentjanž. Učenci 2.r , 3.b, 4.a in 9.b smo ga pričakali ob glavni cesti. Pripravili smo njegov slogan DEŽELAK JE JUNAK!, Dalija pa je zaigrala tudi na harmoniko.

Z nestrpnostjo smo pričakovali kolono vozil in glasno skandirali, ko je Deželak zavil na parkirišče. Prijazno nas je pozdravil in se pogovarjal z nami.  Učenci pa smo denar vrgli v skrinjico na kvadrociklu. Deželak se nam je lepo zahvalil, nato pa smo skupaj zapeli: Mi se imamo radi, Koroško imamo radi 

(LIVE RADIO 1).

(Planet TV).

Polni lepih vtisov in veseli, ker smo sodelovali v humanitarni akciji, smo se vrnili v šolo.

Vabimo pa vse, da se v čim večjem številu odzovete in pošljete SMS POMAGAM 5 NA 1919!!

Za učence OŠ Šentjanž zapisala Marinka Vožič

Foto Kristina Prikeržnik Vrhovnik

Dezelak-je-junak-11

Slika 1 of 12

Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 1