Danes so se mladim prvošolčkom in prvošolkam pri uri športa pridružili njihove babice in dedki. Uro smo pričeli z ogrevanjem, ki sta ga vodili učenki in s tem poskrbeli, da smo se pripravili za nadaljnje naloge. Sledile so športne dejavnosti v skupinah. Stari starši so skupaj s svojimi varovanci izvajali naloge s padalom, premagovali poligon, se igrali igre z žogo in se urili v veščinah odbijanja žoge z loparji. Vsem je uspelo izvesti vse predvidene naloge. Uro smo zaključili s sproščujočo jogo. Učenci so za slovo svojim povabljencem zapeli pesmico in jim izročili zahvalo za sodelovanje. Druženje smo izvedli pod okriljem projekta 28. tedni vseživljenjskega učenja 2023, ki so najvidnejša kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji in z njimi opozarjajo na pomembnost učenja v vseh življenjskih obdobjih.

Prepričani smo, da lahko, kljub majhnosti, nekaj naučimo tudi svoje babice in dedke.

Prvošolčki z učiteljicama Andrejo in Renato

Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1