V četrtek, 20. 10. 2022, so naši petošolci v dopoldanskem času obiskali nov KOLOPARK – PUMPTRACK v Dravogradu.
Imeli smo čast, da smo se prvi zapeljali s skiroji, rolkami in skiroji po progi. Na asfaltiranem poligonu smo imeli na voljo tudi demonstratorja varne vožnje z rolko, ki nam je na varen način pomagal pri vožnji. Izposodili smo si lahko rolke, ščitnike in čelade. Učenci so bili polni adrenalina, imeli so dobro ravnotežje in v vožnji so res uživali. Čez nekaj časa sva se opogumili tudi učiteljici in se na veselje učencev popeljali po vadbenem poligonu. Ugotovili sva, da ni tako preprosto in da moraš imeti res odlično ravnotežje. Med počitkom so nas pogostili s toplim čajem, za energijo pa so nas razveselili s čokolado in mandarino.
Ura je hitro minila, morali smo se posloviti, saj nas je že čakal avtobus, da nas je odpeljal nazaj v šolo. Odločili smo se, da bomo vadbeni poligon še kdaj obiskali v popoldanskem času.
Vabljeni tudi ostali mladi in mladi po srcu.
Zapisala: Zdenka Krajnik

Skupno 143 obiskov, današnjih obiskov 1