Zjutraj smo se poslovili od staršev in se odpravili na dolgo pot do CŠOD Črmošnjic. Namestili smo se v sobe, pojedli kosilo in pričeli z raziskovanjem okolice.

Tretješolci smo se odpravili raziskovat Divji potok. Videli smo palčkove hišice in zmajevo votlino. Očarani smo bili nad čudovito naravo.

Četrtošolci smo izdelali vozičke s pogonom na gumo in jih preizkusili, spoznali pa smo se tudi z osnovami orientacije in izdelali kompase.

Po večerji smo se tretješolci odpravili na sprehod po Črmošnjiški dolini in prisluhnili nočnim zvokom, četrtošolci pa na krožno pot po Črmošnjicah s petrolejkami, kjer smo si ogledali nočno nebo in se pogovorili o zvezdah.  Več utrinkov pa si lahko pogledate v videu.