23. septembra v Sloveniji obeležujemo državni praznik dan slovenskega športa, hkrati pa ta teden v Evropi poteka tudi evropski teden športa. Tako športno obarvan teden je bil odlična priložnost za nas, da tudi v šoli preživimo dan ob športanju. Kot je že navada, smo se tudi letošnje šolsko leto odpravili na kolesarski izlet. Kolesarjem sta družbo delala tudi policist ter predstavnik sveta za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Občine Dravograd, katerima bi se rad na tem mestu iskreno zahvalil za sodelovanje. Učenci so se odpravili s kolesi mimo Slovenj Gradca proti Mislinji. Končna destinacija so bila igrala ob kolesarski stezi, kjer so se učenci nekoliko poigrali in spočili, preden je napočil čas za povratek proti šoli.

Medtem ko so kolesarji pridno poganjali svoja kolesa, so ostali učenci sopihali po hribu navzgor na poti proti lovski koči Bukovje – Otiški Vrh. Z višine smo občudovali razgled na že nekoliko jesensko obarvano domačo dolino in kraj ter ob dobri družbi preživeli prijetno jesensko dopoldne.

 

Skupno 166 obiskov, današnjih obiskov 1