rokeKadar se učenci znajdejo v težavah, prihajajo v konflikte s sošolci, imajo težave doma ali sami s seboj, potrebujejo pomoč pri učenju ali se čutijo neuspešne, lahko poiščejo nasvet pri šolski svetovalni službi, kjer je zaposlena Suzana KRANJEC LEBIČ, prof. defektologije. Pomaga tudi pri karierni orientaciji, nacionalnih preizkusih znanja, zbira vloge za subvencionirano šolo v naravi, izvaja individualno in skupinsko strokovno pomoč učencem ter izvaja še druge aktivnost za starše in učence.

Svetovalna delavka je prisotna na šoli vsak dan. Poleg svetovalnega dela izvaja še dodatno strokovno pomoč z učenci, zato je za starše dosegljiva v ponedeljek, torek in četrtek od 7. 30 do 9. 00 ure, izven tega časa pa po predhodnem dogovoru.

Suzana Kranjec Lebič

Prof. defektologije za motnje vedenja in osebnosti

e-mail: suzana.kranjec-lebic@os-sentjanz.si