Spoštovani starši!                                                                                                               Šentjanž, 14. 6. 2022

Šolsko leto se počasi končuje in v navadi je, da konec šolskega leta že načrtujemo določene aktivnosti za naslednje šolsko leto. K temu spada tudi izbira učbenikov, DZ in šolskih potrebščin, ki jih bodo učenci uporabljali v naslednjem šolskem letu.

Seznam izbranih učbenikov in DZ je kot vsa leta do sedaj objavljen na naši šolski spletni strani.

Tokrat pripenjam še povezave (linke) do spletnih strani Kopije-nove, MK in Printink,   na katerih si boste lahko ogledali njihove ponudbe in ugodnosti pri nakupu DZ, šolskih potrebščin in vsega ostalega, kar vaš otrok potrebuje za naslednje šolsko leto. Vi pa ste tisti, ki se boste odločili, kje boste opravili svoj nakup.

Lep pozdrav                                                                                            Skrbnica učbeniškega sklada, Lilijana Ladra

Kopija – nova

Kopija nova