Tudi letos smo se odločili, da sodelujemo s filmom pri natečaju Naravne in druge nesreče, ki ga razpisuje Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje Slovenije. Letošnji naslov je bil Požar v naravi. Lani smo posneli film, tokrat pa smo se odločili, da pripravimo animirano risanko in se preizkusimo v čisto novih vodah. Zgodbo in sceno z lutkami je pripravila Urška Bukovc, pri sami pripravi risanke pa sta sodelovala še Alya Pokržnik in Ažbe Vrhovnik. Vsi trije so junakom v risanki posodili svoj glas. Z risanko smo se uvrstili na državni nivo. 15. 5. 2024 se bomo udeležili zaključne prireditve v Izobraževalnem centru za zaščito in reševanje na Igu. Na spodnjem linku si risanko lahko ogledate.

Na Igu se nam bosta pridružili tudi Neža Laznik in  njena mentorica Kristina Prikeržnik Vrhovnik. Neža je bila nagrajena na literarnem področju.

Čestitke vsem nagrajencem.

https://video.arnes.si/en/watch/shqbdxxw7cl2

Mentorici Andreja in Renata

Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1