V četrtek, 21. marca 2024, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja matematike. Tekmovalo je 100 učencev od 1. do 9. razreda.

Učenci so na tekmovanju dosegli dobre rezultate, kar 32 jih bo prejelo Kenguru Vegova priznanja.

Šest učencev: Ines Tomažič iz 6.r, Maks Kušej iz 7.a, Irena Gomboc in Sara Koren iz 7.b, Ažbe Vrhovnik iz 8. r ter Zarja Breznik iz 9. razreda , pa so se uvrstili tudi na regijsko tekmovanje iz znanja matematike, ki bo v četrtek, 4. aprila 2024, na OŠ Prežihovega Voranca na Ravnah na Koroškem.

Držimo pesti, da bodo tudi na regijskem tekmovanju dobro reševali matematične naloge.

Vsem tekmovalcem za dosežke čestitamo!

Janja Rotovnik