Jutranji pogled skozi okno nam je postregel s prečudovitim razgledom na zasneženo pokrajino. V hipu smo pozabili na včerajšnja mokra oblačila in premražene prstke.

Po zajtrku smo se kar se da hitro odpravili na smučišče, kjer smo uživali vse do kosila. Zaradi pravih zimskih razmer je današnja smuka še hitreje minila. Nekateri smo se pridno vozili s sedežnicami, začetniki že vsi nadzorovano drsimo in spreminjamo smer, ter se praktično sami brez pomoči smučamo po progi. Večina nas gre samih na vlečnico in prvi prevoženi kilometri se hitro kopičijo.

Ko smo napolnili želodčke, smo adrenalin po žilah pognali s sankanjem po katerem smo se odpravili raziskovat še pohorske gozdove. Včerajšne sneženje pa je za nas pripravilo najboljše možno igrišče.

Zvečer smo se odpravili še v telovadnico in na bazen, ter tako zaključili dan poln akcije, ki je poskrbel, da so se zvečer naše oči hitro in trdno zaprle.

Lep športni pozdrav

Skupno 338 obiskov, današnjih obiskov 1