Slovenci smo zelo športno usmerjen narod. Šport nam veliko pomeni in nas spremlja na vsakem koraku. Predstavlja pa tudi velik del slovenske kulture. Zato 23. septembra v Sloveniji obeležujemo dan športa.

Na šoli smo ga obeležili s športnim dnem, ki smo ga izvedli v petek, 22. 9.

Učenci nižjih razredov so se odpravil na pohod. 1. razred se je najprej preizkusil v poligonu, ki so ga za njih pripravili devetošolci, potem pa so se skupaj odpravili na sprehod proti Škiteku. 3., 4. in 5. razred so se na pohod odpravili skupaj z dedki in babicami. 3. razred se je podal proti Bukovniku, 4. so obiskali Medveda, 5. pa so jo mahnili proti Modrijevi ridi – Bukovska vas.

Učenci višjih razredov so glede na svoje želje odšli na pohod in kolesarjenje. Pohodniki so se odpravili na Grubarjev vrh, medtem ko so se kolesarji podali po naši kolesarski poti v smeri proti Mislinji.

Športni dan je hitro minil in vsi smo se, z malce bolečimi nogami, veseli vrnili v šolo.

Skupno 240 obiskov, današnjih obiskov 1