Kdo bi si mislil, da smo že  čez polovico!

Čas tukaj res hitro beži. Danes je bil za nas še posebej pester dan, poln dogodivščin, ki bodo, upajmo, pustile za sabo polno lepih spominov, ki nas bodo še dolgo spremljali.

Po zajtrku smo se kmalu odpravili na potepanje z ladjico. Odpluli smo vse do Pirana, kjer smo si ogledali znamenitosti srednjeveškega mesta, raziskovali ozke mestne ulice, se podali na vrh hriba do cerkve Sv. Jurija, od koder se razprostira prečudovit razgled na slovensko obalo, si v akvariju pobližje ogledali prebivalce našega morja, si ogledali muzej školjk in se sprehodili po Tartinijevem trgu. Ker pa je bilo vreme res tisto ta pravo poletno, pa seveda ni šlo brez osvežitve s sladoledom.

Popoldne smo namenili nekaj časa konkretnemu počitku, po katerem smo odšli na plažo, kjer smo še malo potrenirali plavanje in se nekoliko pozabavali ob vožnji s supom.

Po večerji so sledile še zabavne igre in seveda težko pričakovano nočno kopanje.

Po končanem kopanju pa se nam je že nekoliko poznalo, da je za nami že velik delež šole v naravi in smo utrujeni popadali v postelje in pridno zaspali.

Lep športni pozdrav 

Marko Sonjak

Zdenka Krajnik

Pavli Štekl

 

Skupno 305 obiskov, današnjih obiskov 1