Prvi razred se je letos z vlakom odpravil na zaključno ekskurzijo v Maribor. Jutro se je ta dan začelo že zelo zgodaj, kajti vlak je z malimi potniki odpeljal že ob šestih zjutraj. Polni vznemirjanja so nekateri prvič vstopili na vlak. Navdušenje in energija otrok je bila neopisna. Na vlaku smo zanje pripravili presenečenje. Lahko so vstopili v kabino strojevodja, mu pomagali voditi vlak in pritisniti na gumb, ki dela “ČU-ČU”. Izstopili smo na Studencih, kjer nas je že pričakal mestni vlakec Jurček in nas popeljal po Mariboru. V parku smo si privoščili zasluženo malico in se igrali na čudovitih, prenovljenih igralih. Brez sladoleda tudi tokrat nismo ostali. Na sprehodu po mestnih ulicah smo se sladkali s sladoledom in si spotoma nekaj kupili za spomin. Z vlakom smo se odpeljali tudi nazaj domov. Rahlo utrujeni in polni novih dogodivščin smo prispeli v objem staršev.

Andreja in Renata s prvošolčki

Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1