V soboto, 22. 4. 2023, smo s planinskim krožkom naše šole prehodili krožno pot po gozdnem grebenu nad Mislinjo in Doličem. Ob 9. uri smo se zbrali v Mislinji na parkirišču pod skakalnicami. Podali smo se na pot v gozd, ki je kar malce čaroben in nenavaden za naše okolje. Poln je dišečih borovcev in vijoličnih preprog cvetočega vresja. Otroci so kar tekali od navdušenja. Pot nas je peljala na krasen greben do razgledne točke, kjer smo si privoščili malico in počitek. Z grebena smo se spustili v dolino in se po štrekni vrnili na izhodišče v Mislinji.

Lepo je bilo. To potrjuje tudi prisrčna izjava naše mlade planinke, ki je povedala, da bi si takšnega pohoda želela vsaki dan.

Hvala vsem za udeležbo. Naš zadnji pohod v tem šolskem letu planiramo 20. 5. 2023.

Lepo povabljeni.

Mateja Petek

Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1