Zjutraj smo se ob 7.00 zbudili v nov dan in se pošteno razgibali na igrišču, zato smo lačni sedli k zajtrku in se okrepčali, saj smo rabili veliko moči za plezanje po plezalni steni. Nekateri so se s plezanjem srečali prvič, spet drugi so bili že vešči.

Učitelj Martin nam je predstavil osnove lokostrelstva, potem pa smo se podali na urejeno strelišče, kjer smo teorijo prenesli še v prakso in se preizkusili v streljanju z loki.

Po kosilu je sledil prosti čas, nekateri smo ga preživeli v sobah, drugi na igrišču, kjer imamo možnost igranja košarke, nogometa, odbojke, ping ponga, mini golfa in plezanja po najrazličnejših igralih.

Višek uživanja pa je bilo sankanje po hribu in to kar brez snega 😊.

Popoldan smo se odpravili raziskovati Črmošnjice. Poleg cerkve smo si ogledali še gasilski dom, staro šolo in nekaj drugih zanimivosti vasi.

Zvečer smo prisluhnili večernim zgodbam. Preden pa smo utrujeni zaspali, smo v posteljah še malo poklepetali o dnevnih dejavnostih.

Več utrinkov pa si lahko pogledate.

Skupno 476 obiskov, današnjih obiskov 1