To šolsko uro je bilo pri pouku športa v 1. razredu malo drugače. K uri športa so se nam pridružili babice in dedki. Vsi smo bili ustrezno športno opremljeni in pripravljeni, da skupaj naredimo nekaj za svoje zdravje. Uro smo začeli  z ogrevanjem in razgibavanjem. Ogreli smo se ob glasbi in igrici Kipi. Razgibavanje pa sta vodila kar učenca sama. Glasno in jasno sta Primož in Katarina nazorno opisala in pokazala vaje, s katerimi smo se razgibali od glave do peta. Sledile so skupinske igre v treh krogih, kjer so morali s skupnimi močmi premagovati ovire in rešiti naloge. V različnih igrah so si podajali obroče, žoge in se igrali natakarje s prenašanjem sladoleda in krožnikov. V nadaljevanju so pri igri pletli pajkove mreže, pod katerimi so plezali otroci in  se igrali s padalom. Uro športa smo zaključili z učenjem koreografije za ples Letkiss. Ura je hitro minila, žgoče sonce pa nam je povedalo, da je dovolj. Naredili smo še samo skupinsko fotografijo in se z nameškom in zadovoljstvom poslovili.

Zelo lepo je bilo videti in občutiti simbiozo in ljubezen med njimi. S tem dogodkom smo se tudi priključili vseslovenskemu projektu Simbioza giba.

Renata in Andreja

Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1