Napočil je drugi dan naše šole v naravi. Utrujeni od preteklega dneva, smo se prebudili v hladno, vendar še vedno prijetno jutro.

Zajtrk je poskrbel za dobro mero energije in kmalu smo se že podali na bele strmine. Lahko se pohvalimo, da smo se že drugi dan šole v naravi prav vsi vozili po vlečnici in se z vijuganjem samostojno spuščali po bregu navzdol.

Če nas je včeraj spremljalo toplo pomladansko sonce, pa nam je danes družbo delal nežen vetrič. Le kdo oziroma kaj nam bo dan popestrilo jutri.

Po kosilu je sledilo aktivno druženje. 6. razredi smo se podili po telovadnici, medtem ko smo se 7. razredi zmočili in odplavali par krogov v bazenu.

Popoldne je minilo še v znamenju pisanja dnevnika in pisem, ki jih boste upajmo prejeli preden se vrnemo domov.

Zvečer smo se pogovarjali o FIS pravilih obnašanja na smučišču in se zabavali ter sladkali ob nekoliko drugačnem kvizu. Da pa bomo zaspali z nasmeškom na ustih, smo za konec večera priredili še zabaven krst.

Pošiljamo vam lepe športne pozdrave iz Rogle.

Več utrinkov današnjega dne si lahko ogledate tukaj.