Avto-moto zveza Slovenije v sodelovanju s svojimi avto-moto društvi in klubi začenja akcijo zbiranja rabljenih koles, ki jih bo Zveza prijateljev mladine Ljubljana Moste – Polje podarila otrokom iz socialno ogroženih družin.
S podporo našega projekta “Varno na kolesu”, bodo ponosni novi lastniki koles dobili tudi zaščitne kolesarske čelade.
Kdor ima doma kolo, otroško ali odraslo, ki ga ne uporablja, je pa še v takšnem tehničnem stanju, da ga je mogoče z minimalnim vložkom popraviti, ga lahko pripelje na najbližje avto-moto društvo oziroma klub ali na sedež Avto-moto zveze Slovenije v Ljubljani.
V kolikor vam torej doma kakšno staro kolo ” dela gužvo” v garaži, vabljeni k akciji, ki jo organizira AMZS v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine LJ Moste – Polje.
Rabljena kolesa lahko pripeljete na AMD Dravograd.
Več o sami akciji pa si lahko preberete spodaj na tej povezavi.
Skupno 39 obiskov, današnjih obiskov 1