Zdravo! Salut! Hello! Ciao! Hallo! Ola! Dobrij den! Buonos días!
26. septembra bomo že dvajsetič praznovali evropski dan jezikov.
Na naši šoli smo ta dan praznovali že danes, v torek, 21. septembra, ko smo si ogledali spletno prireditev s plesom, pesmimi in igricami v tujih jezikih. Sporočilo in rdeča nit letošnjega festivala sta: kljub omejitvam z jeziki ostajamo brezmejni!
Dogodek pripravlja Evropska komisija v povezavi z zavodom Etnika in je potekal v živo iz prireditvenega prostora v Hiši EU v Ljubljani, učenci po vsej Sloveniji pa so ga lahko prek spleta spremljali kar iz domačih učilnic.
Vsem veliko navdušenja ob učenju tujih jezikov!
Naj bo naš izziv, da se vsak dan naučimo kakšno novo besedo v tujem jeziku.

Que tengas un buen día. Želim ti prijatan dan. Hezký den. További szép napot. Bonne journée.
Jeziskoslovci

Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1