HIP HURA, CIRKUŠKA PREDSTAVA,

TRALALA, TO BO PA ZABAVA.

LEPA REČ, POGLEJTE STRICA KLOVNA.

NOS RDEČ, ČEVLJE PA KOT ČOLNA.

TA TE ŽE V DOBRO VOLJO SPRAVI.

EN, DVA, TRI IN ŽE SE VSE SMEJI.

Kljub temu, da je letos pust padel na vikend pred počitnicami, smo si v šoli pričarali pustno vzdušje. V petek  skozi šolska vrata niso prihajali učenci 1., 2. in 3. razreda. Vrata so odpirali klovni, princese, spidermani, čarovnice, rakuni in še mnogo nenavadnih čarobnih oseb. Pridno so sedeli pri pouko in poslušali navodila čebelic, mišk, … Tudi učiteljic ta dan ni bilo. Odmori pa so bili temu primerno pustno razigrani in plesno obarvani. Pustne maske prvošolcev so se potikale okoli šole in kukale skozi okna drugega in tretjega razreda ter se nato sprehodili po vasi. Tako je minil še en, malo drugačen, pustni dan. Upam, da smo uspešno prestrašili zimo in priklicali pomladne sončne žarke.

Pustni pozdrav vam pošiljamo učenci in učenke 1., 2. in 3. razreda ter učiteljice.

 

Skupno 134 obiskov, današnjih obiskov 1