V petek, 5. 2. 2021, so učenci imeli KULTURNI DAN. Vsebina se je navezovala na bližajoči se praznik kulture in spomin na največjega slovenskega pesnika Franceta Prešerna. Učenci so ponovili, kar o pesniku že vedo, nekaj novega so spoznali po ogledu kratkih filmov. Všeč jim jim je bil kviz, nato pa je sledilo umetniško ustvarjanje. Učenci so slikali, risali, pesniško ustvarjali in izdelovali lutke. Bili so ponosni na svoje izdelke.

Učiteljici 4. razreda Milena in Kristina

SLOVO OD KORONE 

Vsi smo veseli, korone konec je.

Šole so odprte, v trgovini gneča je. 

Ko se je začela, obup zavladal je.

Sedaj se je končala, cepiva polno je.

Kmalu bo vse srečno, skupaj pojemo.

Gledamo predstave in se zabavamo.

Komaj se začenja, že skupaj mi smo vsi.

Joj, kako je to lepo, korone več ne bo!

Ukrepi vedno so bili prav tečni za vse.

Zdaj skupaj do večera nam vsem zabavno je.

Le počasi, ti korona, zdaj s`premagana. 

Ko skupaj stopimo, vsi te zaustavimo!

Irena Gomboc.

Skupno 155 obiskov, današnjih obiskov 1