Spoštovani starši in učenci!

Obveščamo vas, da je Vlada RS danes, v četrtek, 4. 2. 2021, sprejela spremembe Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki bodo objavljene v Uradnem listu Republike Slovenije. To pomeni, da se bo pouk od torka, 9. 2. 2021, do petka, 12. 2. 2021, za učence od 4. do 9. razreda še naprej izvajal na daljavo, v šoli pa bo potekal pouk za učence 1. triade. Po Letnem delovnem načrtu šole je v  ponedeljek, 8. 2. 2021, pouka prost dan.

V petek, 5. 2. 2021, bomo imeli kulturni dan, ki ga bomo navezali na 8. februar – slovenski kulturni praznik/Prešernov dan. Učenci si bodo ogledali kratek film »Prešeren – Poet brez meja«, temu bodo sledile ustvarjalne delavnice: literarna delavnica, umetniško poustvarjanje in peka Prešernovih dobrot.

Želim vam lep kulturno obarvan dan in čim več ustvarjalnih prebliskov.

 

Lepo vas pozdravljam in ostanimo zdravi.

ravnatelj Marko Havle

Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1