V prazničnem mesecu decembru smo tudi v 2. razredu želeli pričarati praznično vzdušje, zato smo v četrtek, 10. 12. 2020, izvedli tehniški dan na daljavo. Učence sva zjutraj najprej preko video srečanja seznanili z navodili za delo. Ob slikoviti predstavitvi smo si skupaj ogledali božično – novoletne izdelke, dekoracije, ki bi jih učenci ta dan lahko izdelali sami ali v sodelovanju s starši. Pri načrtovanju izdelkov so sodelovali tudi učenci s svojimi predlogi, zamislimi in idejami. Časa za ustvarjanje so imeli ves dan.

Zadovoljni obrazi učencev, veselo vzdušje vseh družinskih članov ter čudoviti okraski, dekoracije, darilca in slastni piškotki so potrdili, da je bil ta dan sproščen in za vse nekaj posebnega. Če želite občudovati njihove izdelke, kako so okrasili svoja stanovanja ter kako zavzeto in z veseljem so ustvarjali, si oglejte njihove fotografije.

Verjamem, da bo tudi vam pogled nanje narisal nasmeh na obraz.

Učiteljici Tatjana in Mateja

 

 

Skupno 150 obiskov, današnjih obiskov 1