Osnovna šola Šentjanž je 1. septembra svojim učencem ponovno odprla vrata. Prag šole je prvič prestopilo tudi 31 prvošolcev in prvošolk. Popoldne so bili skupaj s starši povabljeni na kulturno obarvan sprejem. V uvodu so prisluhnili krajšemu pozdravu gospoda ravnatelja, o prometni varnosti pa jih je poučil policist. Za zabavni program so poskrbele štiri deklice: Anika, Urška, Tia in Živa. Otroci so prisluhnili prikupni zgodbi čebelice Lili, ki je bila prav tako zaskrbljena pred vstopom v šolo. Nato so učenci spoznali svoje učiteljice in prejeli majhno darilo. Skupaj z učiteljicami so si ogledali svojo učilnico in se posladkali. Sledilo je družinsko fotografiranje. Z nepozabnimi spomini na prvi šolski dan smo zaključili naše druženje in polni pričakovanja, kaj nas čaka jutri, odhiteli domov.

Renata Sešel, Tjaša Gašper, Andreja Krotmajer

Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1