Spoštovani starši in vsi, ki želite sodelovati v akciji,

 

v mesecu oktobru od 7. – 24.10.2019  organizira podjetje Surovina d.o.o., družba Zeos in Koroški Radio v sodelovanju z osnovnimi šolami in vami, veliko nagradno akcijo zbiranja odpadne električne in elektronske opreme, ki so jo poimenovali

 

»NI DEBATE – V SUROVINO DAJTE STARE APARATE!«.

 

Pomagajte vašim otrokom, da zberejo čim več opreme in dobijo kot zmagovalna šola nastop znanega slovenskega estradnika! Pobrskajte po predalih, kleteh, garažah, v službi… V kolikor imate večji aparat vas prosimo, da ga pripeljete na njihovo enoto Surovina d.o.o., Pameče 163, Slovenj Gradec,  vsak dan od ponedeljka do petka od 7.00 do 18.00 ure in v soboto od 8.00 do 12.00 ure. Enkrat na teden  bodo med vami, ki boste prinesli odpadno opremo na njihov zbirni center,  na Koroškem Radiu, izžrebali občane ter jih obdarili z lepimi nagradami. Manjše aparate naj učenci prinesejo v šolo po navodilih učiteljev. Akcija bo medijsko zelo podprta, dogajanje bodo dnevno spremljali znani moderatorji na Koroškem Radiu. Več o akciji si lahko ogledate na spletnih straneh: http://surovina.si/, http://www.zeos.si/ ter http://www.e-odpadki.zeos.si.

 

 

Med to opremo spadajo vsi VELIKI GOSPODINJSKI APARATI (hladilniki, zamrzovalne skrinje in omare, štedilniki, pralni stroji, sušilni stroji, pomivalni stroji, električni radiatorji, mikrovalovne pečice…),

 

  TELEVIZORJI IN RAČUNALNIŠKI MONITORJI, MALI GOSPODINJSKI APARATI (sesalniki, električne metle, električno orodje, tiskalniki, računalniki, mikserji,  radio aparati, likalniki, cvrtniki, razni mlinčki, elektronske tehtnice…),

 

DROBNI APARATI (telefoni, GSM aparati, električne igrače, MP3, brivniki, feni,

 tipkovnice, miške, polnilci, el. ščetke, USB-ji),

 

ODPADNE BATERIJE in ODPADNE SIJALKE. Torej vse, kar je na elektriko in kaj se napaja na baterije.

 

HVALA, da boste pomagali pri ozaveščanju naših najmlajših rodov in nas samih o pomembnosti zbiranja in recikliranja odpadkov za lepši jutri!

 

Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1