V ponedeljek, 16. septembra smo se učenci izbirnih predmetov IŠP in ŠSP odpravili na ogled EP v odbojki in sicer na tekmo med Finsko in Rusijo.  Večina nas je v Stožice prišla prvič in takoj nas je presenetilo veliko število finskih navijačev v značilnih modri in beli barvi. Po nakupu navijaških rekvizitov smo se odpravili v ogromno dvorano, poiskali svoje sedeže in uživali v  odličnem vzdušju, ki so ga pričarali predvsem finski navijači. Večina nas je navijala za Rusijo in nismo bili razočarani- Rusija je premagala Finsko s 3:0.

Čeprav ni igrala slovenska ekipa, smo veseli, da smo si lahko ogledali tekmo in bili del tega Evropskega prvenstva. V naslednjih dneh pa bomo seveda stiskali pesti predvsem za našo ekipo, v kateri so tudi trije  Korošci (Urnaut, Čebulj in Štalekar).

Dajmo, naši!!!

Za vnete navijače zapisala Marinka in Boris

Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1