Naj vas na pragu šole letos pozdravi

radovednost,

naj vas prijazni učitelji razveselijo

z nasmehom

in sošolci pričakajo z velikimi

objemi.

Naj bo to leto,

ki bo v vašem srcu zapisano

za celo življenje s spomini.

Tistimi lepimi in nepozabnimi.

 

Letošnji prvošolci, kar 31 jih je, so 2. 9. 2019 v spremstvu svojih staršev prvič prestopili vrata naše šole kot učenci. Da bi bili njihovi prvi koraki v šoli lažji, so jim učenci naše šole pripravili prisrčen sprejem s pesmijo, dramatizacijo in plesom. Pozdravila jih je gospa ravnateljica, nekaj pomembnih napotkov za varno pot v šolo in domov pa jim je podal tudi gospod policist. Prvošolci so spoznali svoje učiteljice, prejeli darilca, se posladkali s torto ter si ogledali svoji učilnici. Vsi delavci šole se bomo trudili, da bo njihovo šolsko leto varno in ustvarjalno in da bi z željo po novem znanju prvošolčki radi prihajali v šolo.

Učiteljice Tatjana, Mateja in Andreja

 

Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1