Igraj se z nami in spremeni svet!

Pod tem sloganom je tudi letos potekal Festival “Igraj se z mano” v Radljah ob Dravi, kjer se ” spodbuja aktivno sodelovanje med otroki in mladostniki s posebnimi potrebami ter njihovimi vrstniki z značilnim razvojem. Skozi poučne in zabavne delavnice, kulturne aktivnosti, športne in socialne igre ter nastope skupin se briše meja med »hendikepom« in »normalnostjo«. Tako pravijo organizatorji dogodka Center Janeza Levca Ljubljana in Društvo za kuturo inkluzije Ljubljana.

Dogodka smo se letos spet udeležili tudi učenci 2.a, 2. b in 3. razreda. V lepem sončnem vremenu smo se sprehodili med zanimivimi stojnicami, se igrali razne igre, instrumente, opazovali živali, izdelovali razne izdelke in še in še. Delavnic kar ni zmanjkalo in čas je kar prehitro minil. Učenci 3. razreda so pripravili tudi glasbeno točko in se predstavili na osrednjem odru. Poskrbljeno je bilo tudi za malico: sladke palačinke in ocvrt bezeg so nam posladkali zanimiva doživetja.

Z lepimi vtisi in zanimivimi izdelki smo zaključili ta lep sončen dan.

 

Učiteljice Marinka, Mateja, Tatjana

 

Več:

http://www.igrajsezmano.eu/Novice/Oglednovic/tabid/90/ArticleID/466/CBModuleId/412/Default.aspx

Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1