7.5.2019 je potekala na OŠ Neznanih talcev Dravograd revija otroških in mladinskih pevskih zborov občine Dravograd. Prireditev je potekala v dveh delih. V prvem delu so se predstavili mlajši otroški zbori iz Trbonj, Ojstrice, Libelič, Črneč in Šentjanža pri Dravogradu. Učenci 1. in 2. razreda pod vodstvom Renate Sešel so se predstavili s tremi pesmicami.  Pogumno so stopili na oder in ubrano zapeli in s tem pokazali, kako pridno so vadili skozi vso leto.

V drugem delu prireditve so na oder stopili učenci višjih razredov šole Dravograd in Šentjanža. Zbora pod vodstvom Silveli Grosek sta s petjem ponovno navdušila vse poslušalce in s tem ponovno dokazala, da na šoli Šentjanž radi pojemo.

Hvala vsem staršem, sorodnikom in učiteljem, ki ste nas prišli poslušati in nas nagradili z aplavzom.

Renata in Silveli

Skupno 8 obiskov, današnjih obiskov 1