V sredo, 27.2.2019, so prvošolci med šolske klopi povabili svoje babice in dedke. Učenci in učenke so se že nekaj dni pridno pripravljali na ta dogodek. Izdelovali so vabila, darila in vadili točke za kulturni program.  Končno je napočila sreda in nestrpnost  pričakovanja je naraščala vso dopoldne v šoli. Popoldne ob petih so se skupaj z babicami in dedki vrnili v šolo.  Jedilnico šole smo napolnili do zadnjega kotička. V prijetnem vzdušju smo se igrali staro, vsem znano, igro tombolo. Babice in dedki so bili v veliko pomoč svojim vnukom in vnukinjam pri zapisih in branju števil do sto. Med tombola pa so otroci imeli kratke kulturne programe. Z iskrivim petjem in plesom so navduševali in delili otroško radost med vse obiskovalce. Ura druženje je hitro minila. Podelili smo tombolske nagrade, otroci so odplesali in odpeli in na koncu nam je ostalo še samo slovo ter upanje, da se še kdaj srečamo. Učenci so svojim babicam in dedkov v spomin podarili ptičke sreče.

Renata SEŠEL in Andreja KROTMAJER

Skupno 3 obiskov, današnjih obiskov 1