Z učenci smo se odločili, da bomo starostnikom v Domu svete Eme polepšali njihov dom. Risali in pisali smo na temo o invalidih, saj je 3. december – mednarodni dan invalidov. Konec novembra smo pripravili razstavo likovnih del in literarnih prispevkov. Ob koncu smo bili vsi zelo zadovoljni, mi pa smo jim obljubili, da se bomo v mesecu decembru ponovno srečali. Ker obljuba dela dolg, smo se 14. decembra ponovno odpravili na obisk v Dom svete Eme. Tam nas je obiskala sekretarka Območne organizacije rdečega križa gospa Irena Gostenčnik. Povedala nam je nekaj lepih in vzpodbudnih besed ter nam in starostnikom razdelila darila. Ob koncu smo si zaželeli veliko sreče in zdravja ob prihajajočih praznikih ter se poslovili z obljubo na ponovno srečanje.

 

Martina Ramšak

 

Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1