V petek, 25. maja 2018, so učenci naše šole že petič zapored sodelovali v mednarodnem projektu ŽOGARIJA, ki se vsako leto odvija tudi v Dravogradu.

Mlajši učenci so tekmovali v nogometu. Ekipo so sestavljali Ažbe Vrhovnik, Anže Kašman, Aleks Krivec, Maks Karner in Jana Hranjec. V igri so se odlično odrezali.

Učenci 4. razreda so tekmovali v spretnostnih igrah in premagali vse ekipe. Sodelovali so Teo Koren, Nik Vidrih, Gašper Rotovnik, Naja Pori in Taja Skarlovnik. Bili so zelo spretni, premagali ostale ekipe, vložili Vrančka Frančka in podvojili točke.

Petošolci Jaka Ocepek, Eva Paradiž in Zoja Sedeljšak so tekmovali v kvizu znanja.

Učenca 7. razreda Žak Šuler in Tjaša Samec sta tekmovala v  igri Vragolije Žogarije in se prav tako odlično odrezala.

Točke je ekipi dodala še učiteljica Katarina Radovič, saj je bila spretna v igri »Tudi vi profesor«.

Vsi so se torej odlično odrezali in med štirimi šolami v seštevku točk dosegli 1.mesto .

V kulturnem delu je učenka 4. razreda Tia Grubelnik zapela svojo pesem “Naj morje poje mi” in navdušila.

Vsem čestitamo.

Septembra bodo sodelovali na zaključni prireditvi Žogarije, ki bo na Bledu.

Milena Jamer