Na letošnji fotografski natečaj z naslovom POVABIMO SONCE V ŠOLO je prispelo rekordno število fotografij in sicer 40. Komisija v sestavi učiteljic Irene Šoln in Katje Krejan ter učenk Lane Kotnik in Diane Areh je imela izredno težko delo. Vse fotografije so vsaka po svoje odsevale sončno energijo in lepoto naše okolice. Udeleženci letošnjega natečaja so se zelo potrudili. Seštevek točk pa je podal sledeče rezultate:

Prvo mesto si je z eno točko prednosti in sicer s 35 točkami letos priborila s fotografijo S SONCEM OBSIJAN GOZD učenka 4. razreda MAŠA ČREŠNIK.

Drugo mesto si je s 34 točkami priborila s fotografijo ZASUK PROTI SONCU učenka 6. razreda ANIKA SEŠEL.

Tretje mesto s skupaj 32 točkami je zasedla fotografija z naslovom ROŽA OGLEDALO SONCA, ki jo je ustvaril TIAN OCEPEK iz 3. razreda.

Vsem nagrajencem čestitamo. Prav tako pa čestitamo vsem udeležencem natečaja. Prve tri fotografije bodo krasile jedilnico, ostale pa bodo v vpogled na spletni strani naše šole.

Renata SEŠEL

Save