Ko se srečamo, je začetek,

Ko ostanemo skupaj, je napredek.

Ko skupaj delamo, je uspeh.

(T. Pavček)

 

 

Letošnji prvošolci, kar 29 jih je, so 1. 9. 2017 v spremstvu svojih staršev prvič prestopili prag  naše šole kot učenci. Da bi bili njihovi prvi koraki v šoli lažji, so jim učenci razredne stopnje pripravili prisrčen sprejem s pesmijo in plesom. Pozdravila jih je gospa ravnateljica, nekaj pomembnih napotkov za varno pot v šolo in domov pa jim je podal tudi gospod policist. Prvošolci so spoznali svoje učiteljice, prejeli darilca, se posladkali s torto ter si ogledali svoji učilnici. Vsi delavci šole se bomo trudili, da bo njihovo šolsko leto varno in ustvarjalno in da bi z željo po novem znanju vsi radi prihajali v šolo.

Učiteljice Mateja, Tatjana in Andreja

Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1