Ponovno smo se skupaj igrali

Učenci naše šole se že vrsto let udeležujemo sedaj že 11. Mednarodnega festivala Igraj se z mano, ki s svojimi aktivnostmi spodbuja socialno integracijo med otroci, mladostniki in odraslimi osebami s posebnimi potrebami ter večinsko populacijo vseh generacij. Dogodki so namenjeni druženju vseh ljudi ter nudijo priložnost za povezovanje in spoznavanje skozi skupne dejavnosti, s tem pa hkrati gradijo temelje za bolj razumevajočo in odprto družbo prihodnosti. Že jeseni so se naši učenci pridružili likovnemu natečaju z istim naslovom in ustvarjali na to temo. Učenci 2. in 3. razreda naše šole pa so se letos ponovno udeležili festivala, ki se je odvijal na novi lokaciji v Radljah ob Dravi, v petek, 2. 6. 2017. Publiki od blizu in daleč so se predstavili z glasbenima točkama na harmoniki in kljunastih flavtah. Poveselili so se tudi na delavnicah, ki jih je letos bilo res precej. Imeli smo srečo tudi z vremenom, saj je kljub nestabilni vremenski napovedi sonce vendarle pokukalo skozi oblake, pogrelo prizorišče dogajanja in naša srca.

 

Irena Prasnic

Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1