V petek, 2. 6. 2017, je v Dravogradu potekal že 12. mednarodni projekt Žogarija. To je športna prireditev, ki zajema  spretnostne igre, kviz znanja in nogomet .
Med vsako disciplino je premor, ki je namenjen plesnim oziroma pevskim nastopom. Letos se je prireditve udeležilo pet učencev 3. razreda, ki so tekmovali v nogometu, učenci  4. razreda, ki so tekmovali v spretnostnih igrah in trije šestošolci, ki so tekmovali v kvizu znanja. Sodelovali  so še  učenci iz OŠ Dravograd, OŠ Črneče in OŠ Libeliče. V vseh disciplinah so učenci  naše šole dosegli  3. mesto. Držali smo se slogana Žogarije SODELUJEM – NE TEKMUJEM.

V okviru Prireditve je potekala tudi igra, katere pokrovitelj je Mercator. Četrtošolci so predstavili jedi in napitke, ki jih je pripravila naša kuharica s kmetije Modrej. Obiskovalci so bili navdušeni. Za predstavitev smo dobili nagrado ((BIO izdelke) v znesku 200 evrov.

Zapisala Milena Jamer

Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1