Prvi teden v oktobru je teden otroka. Na naši šoli imamo takrat različne dejavnosti. Letos jih je bilo kar veliko, zato so potekale še v naslednjem tednu. Nekaj dejavnosti je že tradicionalnih. Učenci na razredni stopnji so tekmovali z avtomobilčki na daljinsko vodenje, si izmenjali  knjige in igrače, sodelovali v socialnih igrah in zaplesali v telovadnici. Učiteljica Irena je  učencem razredne stopnje pripravila ogled eksperimentov, ki jih vedno znova navdušijo. V okviru Simbioze giba so učenci od 1. do 3. razreda šli na pohod z babicami in dedki. Nekaj babic se je priključilo tudi uram športa na predmetni stopnji. Učenci, ki so želeli, so sodelovali na fotografskem natečaju na temo«Kdo je tvoj Peter Klepec«. V popoldanskem času so učenke predmetne stopnje izdelovale na jesenskih delavnicah in pomagale ustvariti jesensko vzdušje na šoli. Manjkala ni tudi tombola. Najbolj svečan je bil dan, ko smo prvošolce sprejeli v Šolsko skupnost. Učenci 9. razreda so postali njihovi prijatelji, ki jim bodo pomagali med šolskim letom. Na sprejemu so jih prijetno presenetili z darilcem. Teden otroka smo zaključili s kostanjevim piknikom za učence predmetne stopnje.

Mentorica Šolske skupnosti Milena Jamer

Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1