V ponedeljek, 1.9.2016, je prag naše šole prestopilo dvajset nadobudnih prvošolk in prvošolcev. Na popoldanski sprejem so prišli v spremstvu staršev. V jedilnici šole smo zanje pripravili kratek kulturno zabaven program, na katerem sta škratek Glavca (Lana Krajnc) in škratek Šlampek (Nika Smolinger) skozi igro prvošolcem razkrila mnoge šolske skrivnosti in skrbi. Prireditev so popestrili glasbeni točki harmonikaša Tjaša Sgerma in pevke Anje Krivec. Vse navzoče je pozdravila tudi ravnateljica in policist. Kasneje so prvošolčki za spomin na ta pomemben dan  prejeli paket presenečenja in knjigo. Tako kot se za pravo praznovanje spodobi, je sledila še torta z dvajsetimi svečkami, ki smo jih brez težav upihnili. Ponosni prvošolčki so nato končno sedli v šolske klopi in …. začelo se je!?

Želiva jim čim več lepih in nepozabnih šolskih trenutkov. Največja želja vseh nas učiteljic pa je, da bi naši prvošolčki skozi leta šolanja pridobili čim več uoprabnega in trajnega znanja za življenje.

 

Učiteljice Renata SEŠEL, Andreja KROTMAJER in Zdenka KRAJNIK

Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1