Letošnje šolsko leto so učenci 5. razreda preživeli letno šolo v naravi od 20. 6. do 24. 6. 2016 v Ankaranu. Na poti smo si ogledali Postojnsko jamo, nato pa smo pot nadaljevali proti Ankaranu. Tam so nas lepo sprejeli. Bivali smo v čudovitih hišicah ob morju, imeli smo pet obrokov res okusne hrane, tudi vreme je bilo na naši strani. Imeli smo veliko različnih aktivnosti. Z barko smo se odpeljali v Piran. Tam smo imeli ogled mesta, Akvarija in Muzeja školjk. Peš smo si šli ogledati sipino školjk, ki je malo pred Ankaranom in si nekaj polžkov in školjk odnesli za spomin tudi domov. Veliko je bilo športnih in zabavnih aktivnosti.

Zadnji dan smo imeli preizkus plavanja in učenci so osvojili 11 bronastih, 8 srebrnih in 1 zlatega delfinčka, katerega je osvojila učenka Ema Barth.

Na dan odhoda nismo mogli verjeti, da je čas tako hitro minil. Srečni, zdravi in polni lepih spominov smo se vrnili domov, kjer so nas že nestrpno pričakovali starši.

 

                                                                              Zdenka Krajnik, vodja šole v naravi

Skupno 85 obiskov, današnjih obiskov 1