Podelitev 141V četrtek, 21.4.2016, je v dvorani Lopan v Mislinji potekala kulturno obarvana zaključna prireditev literarnega in likovnega natečaja na temo Naravne in druge nesreče – Delujemo preventivno, ki ga že dvajsetič zapovrstjo razpisuje  Ministrstvo za obrambo. Nagrade je prijelo kar deset naših učencev in sicer:

V kategoriji likovnih izdelkov sta za izdelan strip dobili nagrado učenki 3. razreda, Špela Konečnik in Eva Paradiž,  mentorice Renate Sešel.

V kategoriji literarnih izdelkov je  bilo nagrajenih pet tretješolcev pod mentorstvom Renate Sešel: Lana Gnamuš, Aleks Jeseničnik, Lana Kotnik, Teo Krnetič in Zoja Sedeljšak, učenka 5. razreda Lana Krajnc pod mentorstvom Martine Ramšak in učenca 7. razreda Blaž Javornik ter Blažka Merc Praper pod mentorstvom Lilijane Ladra. Vsi so prijeli praktične nagrade.

Renata SEŠEL

Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1