V ponedeljek, 7. 12. 2015, smo imeli sedmošolci popoldansko ustvarjalno delavnico. Na njej smo pod mentorstvom Kristijanove tete Petre, ki se je tudi letos prijazno odzvala našemu povabilu, izdelovali božično-novoletne voščilnice. Za to priložnost je Petra pripravila nekaj prazničnih motivov, ki so se s pomočjo naših spretnih prstov kaj hitro pojavili na voščilnicah, izdelanih v 3-D tehniki. Delo nam je šlo dobro od rok, saj smo voščilnice na ta način izdelovali že v lanskem šolskem letu, pa tudi vzdušje je bilo tisto tapravo. V dobrih dveh urah prijetnega druženja smo ustvarili kar precej prazničnih voščilnic, s katerimi bomo popestrili našo ponudbo izdelkov na stojnici, ki jo bomo že ta četrtek predstavili na šolskem predbožičnem bazarju.

Upamo, da bodo služile namenu in da bo kmalu po bazarju kdo vanje napisal kakšno lepo novoletno voščilo …

Za sedmošolce zapisala Lilijana Ladra

 

Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1