V sredo, 22. 4. 2015, je bilo v Nazarjah medobmočno srečanje otroških folklornih skupin Zahodne Štajerske in Koroške. Naša folklorna skupina se je srečanja udeležila, saj nas je komisija izbrala kot najboljšo skupino Koroške. Takoj po pouku smo se začeli pripravljati. Anžetova mama nam je pomagala spletati kitke, da so bile deklice lepo urejene, pripraviti pa smo morali tudi obleke. Ob 15. uri nas je že čakal avtobus, da nas je odpeljal v Nazarje. Tam smo imeli še generalko, se v miru preoblekli in nestrpno čakali, da se prireditev začne. S spletom Prstodudjenk smo gledalce zelo navdušili in si zaslužili velik aplavz. Z veseljem smo si ogledali še nastope ostalih folklornih skupin, ki so bile tudi zelo kvalitetne. Komisija nas je zelo pohvalila, še posebej godce in plesno točko. Sedaj nestrpno čakamo na rezultate. Po malici smo se utrujeni pozno vrnili domov.

                                                                                     Mentorica: Zdenka Krajnik

Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1