V petek, 12. decembra smo z nekaterimi učenci naše šole sodelovali pri postavitvi božičkove vasi pred Domom borcev. Tjaš iz 1. razreda in Dejan iz 6. razreda sta s svojim igranjem na frajtonarici popestrila dogajanje in privabila kar precej mimoidočih obiskovalcev. Pri okraševanju jelk so sodelovali tudi najmlajši, ki so prišli pozdravit Božička, deklice pa so na stojnici prodajale izdelke, katere so učenci sami izdelali v šoli. Otroci so komaj dočakali Božička, nekateri so se z njim tudi fotografirali. Prijazno smo se poslovili z željo, da se prihodnje leto v mesecu decembru zopet srečamo.

Tina RAMŠAK