Mednarodni dan invalidov, 3. december, smo poleg sodelovanja na literarnem natečaju obeležili še na en, prav tako zanimiv in prisrčen način. Na šoli so nas namreč v četrtek, 4. decembra, obiskali člani Društva invalidov Dravograd in sicer podpredsednik društva g. Alojz Špalir, tajnica društva ga. Marija Šegula ter Bica bend.

G. Špalir je na kratko orisal dejavnost društva, poudaril je predvsem uspešnost literarnih, likovnih, glasbenih, športnih sekcij, ga Šegula je prebrala pesem, ki jo je napisal član društva. Seveda pa so najbolj navdušile članice Bica benda, ki so s svojim pestrim repertoarjem pritegnile k petju tudi nas, navdušene poslušalce.

Ob mednarodnem dnevu invalidov smo jim seveda čestitali in jim v zahvalo poklonili božični obesek.

 

Vodja Zdrave šole

Marinka Mori

Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1